Telefon:     784 610 315 (dni robocze godz.10-20)      Poczta:      biuro@promar24.pl

Kategorie

Filtry

Montaż
Do szafki
Usuń

Zlewozmywaki granitowe jednokomorowe

Nasza firma istnieje w branży wyposażenia kuchni od ponad 15 lat. Można powiedzieć, że wraz z kilkoma pierwszymi polskim producentami zlewozmywaków granitowych kształtowaliśmy ten rynek i z ogromną przyjemnością obserwujemy rok rocznie stały jego wzrost. Na przestrzeni tych lat, jak to zwykle bywa w rynku, zmieniały się upodobania klientów.

Początkowo dwukomorowe zlewozmywaki stalowe lub emaliowane wymieniane były na ich odpowiedniki w granicie i kwarcu a najczęściej wybieranymi kolorami były beże. Sukcesywnie jednak zmieniały się trendy i Polacy decydowali się na coraz mniejsze 1,5komorowe i 1 komorowe zlewy kuchenne. Obecnie najczęściej kupowanymi modelami są zlewozmywaki jednokomorowe.
To najbardziej liczna kategoria w naszym sklepie. Znajdziemy w niej zlewy kuchenne okrągłe, owalne i kwadratowe oraz prostokątne. Wśród nich istnieje bardzo istotny podział na zlewozmywaki z ociekaczem lub bez. W zależności od potrzeb ociekacz zlewozmywaka może być mały lub duży, z bardziej widocznym zdobieniem lub tylko dyskretnie zarysowanym motywem. 
Zlewozmywaki granitowe jednokomorowe różnią się także sposobem montażu. Zdecydowana większość to modele wpuszczane w blat, co oznacza, ze opierają się one swoim rantem na blacie kuchennym. Mniej liczną grupą, aczkolwiek coraz bardziej popularną są zlewy podwieszane (nazywane także podblatowymi). Montowane są one od spodu do blatu kamiennego. Ostatnim i najmniej licznym rodzajem są zlewozmywaki nakładane (inna nazwa naszafkowe). W tym przypadku zlew montowany jest na ściankach szafki – bez blatu.  Zlewozmywaki jednokomorowe - pełna oferta.

 

Brak produktów w wybranych kryteriach.